Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mew Mew Power.

3 participanți

In jos

Mew Mew Power. Empty Mew Mew Power.

Mesaj Scris de hanon_4u Mier Noi 12, 2008 6:26 pm

Este un anime tare, unul dintre primele mele anime care le-am vazut. Laughing Este vorba despre 5 feete care se lupta cu niste "extraterestrii" care vor sa cucereasca Terra si sa o distruga.

Zoey:
Mew Mew Power. User-Mew-Ichigo2

Corina:
Mew Mew Power. Picture5

Bridget:
Mew Mew Power. MewLettuce-20

Kiki:
Mew Mew Power. MewPudding-3

Renee:
Mew Mew Power. Imaged1
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Mew Mew Power. Empty Re: Mew Mew Power.

Mesaj Scris de Kami Vin Noi 14, 2008 8:23 am

da :X:X Mew Mew Power ... mai demult eram obsedata O_O de acest anime ... preferata mea este Renee .. este in zodie cu mine :X:X:X Este mov'a :X si foarte foarte frumoasa !! Mi'a placut la inceput cand s'a purtat urat cu Corina .. adica a fost ceva :X:X:X mirific .... iar acum she's the best :X:X:X:X .... pe Kikki si Zoey nici nu le suport ... Zoey e prea copilaroasa si putin enervanta iar Kikki e cea mai enervanta >.< ... Corina e dragutica .. da totusi ma enerveaza ... pare putin prea atasata de Renee ... Bridget ..... imi place puterea ei de a se transforma in sirena .. si imi place ce face cu toata apa aia :X:X anime cu succes ..... 10 cu FELICITARI !!!
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Mew Mew Power. Empty Re: Mew Mew Power.

Mesaj Scris de D33a chan Vin Noi 14, 2008 11:29 am

si eu am vcazut acest anime..e destul de ibteresant...5 pisicutze ca sa zic asa..este foarte interesant.
preferata mea e tot Renee..m-a fermecat de cand am vazut-o si mi se pare si cea mai puternica..but akum eu ma uit la alte genuri de anime...si in cosecinta are 9:D
D33a chan
D33a chan
Admin

Mesaje : 395
Data de înscriere : 04/11/2008
Varsta : 28
Localizare : slatina O.o

Sus In jos

Mew Mew Power. Empty Re: Mew Mew Power.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum