Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Elfen Lied

2 participanți

In jos

Elfen Lied Empty Elfen Lied

Mesaj Scris de Kami Vin Noi 14, 2008 8:37 am

Elfen Lied este anime'ul meu preferat !!! :X:X Este horror si hentai. Imi place foarte mult de Lucy !! Personajul principal rocks !! In primul episod ..... she kills many people .... il al 2 - lea este gasita de Kouta si Yuka [versioara lui] pe plaja ... aceasta se comporta ca un copil mic !! Dupa un timp au cunoscut o fata pe nume Mayu .. care stia tot despre Lucy, ca .... omora oameni .... Lucy se luptase cu Nana .... o .... specie [nah =))] de'a ei .. pe care mai avea putin si o distrugea .... apoi dupa ce incepuse sa invete sa zica si ea ceva ... s'a luptat cu hmmm ...... mai multi oameni O_o .... Nana ... a fost gasita de "Papa" si a fost ingreijita ... aceasta a trebuit sa se lupte cu adevarata fata a lui Papa, pe nume Mariko ... care era foarte puternica !! Papa a ingrijito putin pe Nana dupa lupta, iar apoi a parasit'o luand'o pe Mariko sa aiba grija de ea ... Lucy parca era distrusa .. apoi s'a intors la Kouta si i'a spus totul .... s'au imbratisat ... iar Lucy a plecat .... in ultimul episod erau la masa .. Nana ... Mayu, Yuka si Kouta ... fara Lucy .... numai ca .. Kouta realizase ca ceasul era reparat ... si .. ma rog ...
nu maa pricep la explicatii ... gasiti pe youtube totul :X .... Lilium .. melodia de opening :X:X e superba :X:X iar anime'ul e asa de frumos :X:X Lucy rocks !!!
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Elfen Lied Empty Re: Elfen Lied

Mesaj Scris de D33a chan Vin Noi 14, 2008 11:26 am

o.O..la mn in top are locul 3:d..dar este superb animeul...si mie imi place tot de lucy...este ca un fel pe neko.....cu puteri supra naturale.rezumatul facut de kami cuprinde tot ...este un anime mai mult hentai...daca nu l-ati vazut vi-l recomand.
D33a chan
D33a chan
Admin

Mesaje : 395
Data de înscriere : 04/11/2008
Varsta : 28
Localizare : slatina O.o

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum