Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cel mai penibil moment din viata voastra

In jos

Cel mai penibil moment din viata voastra Empty Cel mai penibil moment din viata voastra

Mesaj Scris de Kami Joi Noi 20, 2008 9:59 am

Dupa cum spune si titlul ... povestiti'ne cel mai penibil moment di viata voastra ..

Eu am multe momente penibile si am de gand sa vi le spun ..
Deci ... Eram in clasa a 5 a. Eu si colega mea de banca ne'am propus sa cantam un cantec in fata clasei .. am repetat .... Si am facut si un fel de dans ... a 2 a zi .. ne'am dus la scoala .. am repetat ... etc... Si a venit ora ... ea nu a vrut sa shi dansam cu panglicile ... dar eu am vrut ... eu am luat panglica dar ea nu ... am inceput sa cantam iar eu sa densez cu panglica ... am primit 10 ... apoi toti au inceput sa radeade noi ... ea ptr ca nu stia prea bine engleza iar eu .. aratam penibil dansand cu panglica .... apoi in pauza toti facusera mijto de mine ..
a fost unul dintre cele mai penibile momente ale mele chiar nu pare asa -_-'

Apoi ...alt moment penibil asemanator a fost tot in a 5 a ... intr'o pauza ... ca deobicei noi copchii neastamparati jucam ascunsea ... iar eu alergam cu marul in mana ..... deodata se deschide o usa ... eu nu o vad .. POC !!! vin in usa aia .... imi scap marul pe jos si iese una ..... toti cei de p'acolo incep sa rada .... m'am simtit ingrozitor >.<

tot in a 5 a Neutral .... mie imi placea de un baiat [luci] si el de mine ... am vb pe mess si ne'am hotarat sa fim impreuna ... eu dupa vreo 2 ore de gandire ii zic ca nu vreau ... si apoi la scoala zice: eu si irina am fost impreuna pentru o zi ... da nu mai suntem ... zicea in gura mare ... m'am simtit ingrozitor nu ptr ca a spus ... toata clasa era deacord cu el .... ffff stanjenitor :-s .. iar daca o face din nou .... i'm dead X_X
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum