Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^

4 participanți

In jos

Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^ Empty Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^

Mesaj Scris de CrazyDia Vin Noi 21, 2008 6:26 pm

Ohayo minna`san!Watashi ea Diana desu,dar prietenii si majoritatea imi spun Dia^^.So...sunt din Bucuresti si am 14 ani >.< (prin decembrie fac si eu 15 -_-''),aterizata pe planeta Pamant (initial vin dupa Jupiter,dar asta e partea a2a) pe data de 2 decembrie 1993 la 07:50 am.Despre mine pot spune ca sunt o fire deschisa la orice,sociabila si prietenoasa,dar in principal sunt mai traznita de felul meu,a da si foarte directa >^_^;.Mda..uneori devin o ciudata prin felul meu de a fi adica ceilalti din jurul meu ma privesc ciudat pentru ca sunt diferita de ei si nu am nici un punct comun cu ei.However prin faptul ca sunt o persoana deschisa and stuff,prefer sa stau in casa,la PC facand multe lucruri decat sa ies afara si sa dau nas in nas cu fel si el de oameni care imi critica fiecare particica din mine.Imi place sa cunosc persoane noi,sa imi fac noi crazy friends,but the most important things: GFX,anime,manga and forums ^_^'.Cel mai tare urasc sa fiu calcata in picioare atunci cand incerc sa ajut sau chiar de prieteni.De obicei prietenii care fac asta scad imens de mult in ochii mei,si cu toate ca doare uneori (asta e din cauza faptului ca ma implic prea mult) respectivu/respectiva in cauza nu mai are ce vorbi cu mine,pur si simplu nu am nevoie de oameni ipocriti si mincinosi,mai bine prieteni putini,dar apropiati si adevarti,decat o multime de prieteni care se pot dovedi a fi niste fake`uri.Am uitat sa spun ca ador ursuletii (sunt foarte obsedata de ei),lolita fashion and gothic style @__@.
Now...I'm a very very big anime fan and manga too (fan anime de 4 ani^^,in decembrie fac 5 ani,iar manga...hmmm...aproape 1 an) si pot spune *sau ma pot lauda...mnoooh de cand ma laud eu O.O''" ca le urmaresc/citesc oriunde si oricand (mda...sunt cam pretentioasa la anime`uri,dar fie..trec peste -.-').Hmmm...anime`uri preferate o.o?Am o gramada,but singurele care mi`au atins sufletelul de crazy girl au fost Blood+.Death Note,Full Moon wo Sagashite,Kamikaze Kaitou Jeanne,D.N.Angel,Naruto (care continua sa ma duc pe val si in prezent),iar in prezent sunt *ce sa aleg primu'?...whoaaa firar* Naruto (se putea atfel),Special A,Shugo Chara,D.Gray Man (cum puteam sa`l uit TToTT *Kandaa <33*),Higurashi no Naku Koro ni (presimt ca o sa urmeze la fav si sezonul al doilea @_@) si cred ca cam atat ?_?.
In ceea ce priveste manga,I can say that I'm very addicted to shoujo/romance,333,dar o mai dau si pe alte genuri din cand in cand.Preferate?Pai...primul loc il ocupa Vampire Knight (cu ea am facut primul pas in lumea manga),apoi Absolute Boyfriend,Kare First Love,Bloody Kiss,Juvenile Orion,Koori no Kiss de Toroketai,Romantic Beauty,Koi Suru Piano,Poisonous Flower,Shugo Chara,Love Celeb,D.Gray Man,Special A si altele ca incep sa ma intind si nu e bine -_-'.
Acum muzicuta,pai..m`am addictat intr`un anume fel la pop`rock --> mi se trage de la The Veronicas <333 *Lisaaa @_@* (mda...mai nimeni nu le stie in Romania,dar nu conteaza),apoi gothic (tata e e vina aici >.<#,ce ascult de aici mai non`stop sunt Within Temptation si Nightwish),j`music ^_^ (tot ce tine de ea) si alte genuri inafara de manele,populara si clasica (astea le urasc -_-''').
So..pentru mai multe informatii accesati centrul de informare CrazyDia's Center aka eu...a da...si inainte sa imi iau zboru spre tarile reci,listutele mele de anime si manga^^:
^*^CrazyDia's Anime List^*^
^*^CrazyDia's Manga List^*^
CrazyDia
CrazyDia

Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 30
Localizare : Monkeys world chuu ^.^

http://aboutanime.info

Sus In jos

Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^ Empty Re: Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^

Mesaj Scris de D33a chan Vin Noi 21, 2008 9:36 pm

dia dia diaȘXȘXȘXȘwelcome de 100000000110001100 de ori!!intrebari nu asm te cunodc deja destul de bn asa ca happy posting de spam si off chiar nu e cazu la u soi sper sa te distrezi aiciwelcome agai*hug* cheers
D33a chan
D33a chan
Admin

Mesaje : 395
Data de înscriere : 04/11/2008
Varsta : 28
Localizare : slatina O.o

Sus In jos

Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^ Empty Re: Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 23, 2008 10:25 am

bun venit Dia chan ^-^ sper sa iti placa forumul si sa ne intelegem bine Surprised lol!

kiss :*
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^ Empty Re: Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^

Mesaj Scris de Kami Mier Noi 26, 2008 8:51 am

Nee ... scuze ca am intarziat =))) Bine venisi pe forum !! Intrebari ... nu am ... Adica doar una ... Imi dai si mie ODC ? =))) Sper sa te distrezi !! Have fun and NO SPAM ! >.< Ja Ne .. ! cheers
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^ Empty Re: Hewo^^!Monkey in the Cosmos ^o^

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum