Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Saluut! xD

In jos

Saluut! xD Empty Saluut! xD

Mesaj Scris de ~Hina~ Lun Dec 15, 2008 1:12 pm

Bine v`am gasit pe acest forum foarte foarte dragut ^-^ Eu sunt Andreea, alias Hina pentru otaci xD Am 14 ani *in februarie 15 o.o* si sunt din Bucuresti... *yeah, yeah, capitala aia plictisitoare :-j *
Ador anime-urile, preferatele mele fiind Yu Yu Hakusho, InuYasha, Naruto, FMP, FMP Fumoffu?, Elfen Lied, Spiral, Slayers, Kiddy Grade, Kaleido Star, Jigoku Shoujo, Yu-Gi-Oh!, Shaman King si Kyoro`chan :X si cam atat ca nu ma uit des la anime`uri >.>
Citesc manga cam in fiecare zi >.< *in prezent am citit peste 500 O_O* , iar preferatele mele, sunt: Nana, Cardcaptor Sakura, Tsubasa Reservoir Chronicle, xxxHolic, Rosario + Vampire, Naruto, Bleach, Elfen Lied, Death Note, Black Cat, Fruits Basket, Chobits etc. ^^
Imi place sa ascult muzica de pe la radio, cel mai adesea R&B si Hip`Hop...urasc manelele, populara si muzica house ^^"...
Pot sa spun ca citesc si carti, dar numai carti fantastice cu magie & co. plus cele obligatorii pentru scoala... *o.o citesc mai des manga so... :>*
Hobby`urile mele sunt anime`urile, manga`urile, forumurile anime *mai putin -.-"* si bantuitul pe mess *yeah, yeah :>*
Sunt o fire mai retrasa, prefer mai mult sa stau pe net si sa umblu pe forumuri decat sa ies afara si sa vad cat de nebuni pot fi unii oameni *dar mai ies pe la cumparaturi :-j* ...prefer mai mult sa am putini prieteni devotati decat mii de prieteni care ma indreapta spre o cale gresita ^^" *adica prieteni falsi, cum sunt unii >.>* ...
Uneori, am tendinte de a ramane in umbra, nevrand sa fiu bagata in seama *nu dau la nimeni sa copieze la teze >Smile*
Sunt ciudata, pentru ca stau mereu in fata computerului, vazand cum trece timpul si cautand noi forumuri sau postand prin cele in care sunt deja inregistrata *si citind manga, cel mai des citind manga :-j* *ah, colegii zic ca`s ciudata, nu eu =))*

So, cam atat despre mine ^^ Daca aveti vreo intrebare, de orice fel, mi-o puteti pune ^^ *dar incercati sa nu sariti calul, va rog ^-^*
~Hina~
~Hina~

Mesaje : 2
Data de înscriere : 06/11/2008

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum