Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Top 5 boys

2 participanți

In jos

Top 5 boys Empty Top 5 boys

Mesaj Scris de D33a chan Joi Noi 06, 2008 12:11 pm

Cred ca titlul spune tot:'
1)Naruto-e iubirea vietzii mele UZUMAKI ANDREEA:X:XX:X:X:X:Xe cel mai frumos,hiper-activ si puternic ninja din toate timpourile..i'm in love with him:X:X:X:
2)Gaara-my lil bro e asa cool::XX:X:X:X:X:X...frumos si misterios calm si rece..e superb si foarte puternic
3)Shikamaru-my lazy husband..he's so cute:X:Xlenea si caracterul lui nepasator ma scoater din mintzii
4)deidara(v-am zis ca se modifica mereu)-mi-am adus aminte de el=))e asa de hot tipu:Xpacat ca e rau
5)Itachi-sasuke's big bro..unul din akatsuki e asa de dragutz si de puternic..el macar nu e emo=))
asta e al meu:desii se schimba mereu:D
bn bn sys argumentez=))


Ultima editare efectuata de catre D33a chan in Vin Noi 07, 2008 9:48 am, editata de 1 ori
D33a chan
D33a chan
Admin

Mesaje : 395
Data de înscriere : 04/11/2008
Varsta : 28
Localizare : slatina O.o

Sus In jos

Top 5 boys Empty Re: Top 5 boys

Mesaj Scris de Kami Vin Noi 07, 2008 9:38 am

my nee argumenteaza ca nu suntem pe hi5 =)) [sper ca nu te'am luat prea dur Suspect ]
Deci ..
1.Sasuke - e cel mai frumos si puternic din naruto :X e magnet pentru mine :X:X:X:X He's my Emo kid :X ... Emo kidu meuuu :X:X [Asta'i Alin .. =)) ]
2.Gaara - nu'l mai urasc ... imi place atitudinea lui, imi da fiori si e un scump ... e ca Enma Ai ... doritor de o omora :X:X
3.Deidara - oare cum putusi uita de el :X, e asa un scump, imi place jutsul lui cu exploziile :X, dar e un scump :X
4.Naruto - hyper-ativul ninja din satul frunzei si personajul principal :X, este dragut, imi place ca are incredere in ceea ce face :X
5.Shikamaru - lenea aia din el ma scoate din minti :X, pe de alta parte e puternic :X dar e un scuuump :X:X

Razz:P
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum