Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hannah Montana

3 participanți

In jos

Hannah Montana Empty Hannah Montana

Mesaj Scris de Kami Vin Noi 07, 2008 10:06 pm

Unii cred ca este un film de copii dar mie imi place la nebunia. Contine aventura, actiune, dramatism shi unele secvente romantice ! Miley, Lilly, Oliver shi Jackson sunt asa de ... amuzanti. Imi place fff mult are .. 10 pe o scara de la 1 la 10 .. voi ce credeti ??
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Hannah Montana Empty huh.?

Mesaj Scris de hanon_4u Vin Noi 07, 2008 10:17 pm

sincer...nu cred ca m-am uitat vreodata la acest serial...e vorba de muzica nu?? sa imi explice si mie plz cnv povestea (rezumat) plzzz Very Happy
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Hannah Montana Empty Re: Hannah Montana

Mesaj Scris de Kami Vin Noi 07, 2008 10:35 pm

Draga sys, as faceo cu mare placere numai ca are mai multe seriale, chiar foarte multe si nu ti le pot spune pe toate. Incearca si tu sa te uiti pe Jetix la 11.30 dimineatza shi 18.30 seara ... ca atunci da Razz
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Hannah Montana Empty Re: Hannah Montana

Mesaj Scris de D33a chan Dum Noi 09, 2008 4:36 pm

ei bine voi face eu un rezumat :X (si de la mn are 10...este un serial super si ma face mereu sa rad)
este vorba despre o adolescenta numita Miley care devine cea mai mare senzatie pop Hannah Montana.
Tatal ei care a fost un mare catareat(Robby Ray) va fi managerul ei iar cea mai buna prietena a lui Miley(Lili) va devenii "camarada" Hannei Lola.Fratele mai mare a l lui Miley se numeste Jackson si este intr-un fel gelos pe Miley pt ca este o vedeta.Iar Oliver este baiatul de care ii placea lui Miley dar el era indragostit de Hannah pana cand a aflat cn e ea cu adevarat.In fiecare epsiod se intampla cate ceva nou dar am povestit mai pe scurt.sper ca te vei uita merita
D33a chan
D33a chan
Admin

Mesaje : 395
Data de înscriere : 04/11/2008
Varsta : 28
Localizare : slatina O.o

Sus In jos

Hannah Montana Empty Re: Hannah Montana

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 09, 2008 5:46 pm

a mersi..o sa ma uit sa vad si eu ce se intampla lol!
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Hannah Montana Empty Re: Hannah Montana

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum