Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

manga ruLlz.

5 participanți

In jos

manga ruLlz. Empty manga ruLlz.

Mesaj Scris de hanon_4u Lun Noi 10, 2008 8:21 pm

am fost acum catva timp prin mall prin diverta (pt cn nu stie un magazin cu carti) si am gasit si cateva reviste manga Exclamation si am obs un lucru ff ciudat -_-' [sper sa nu fie asa la toate revistele manga Shocked ] coperta din fatza=coperta din spate si invers, iar cotorul revistei e la stanga Shocked OMG !! deci dupa ce ca era in engl mai era si o ciudatenie de revista Shocked
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

manga ruLlz. Empty Re: manga ruLlz.

Mesaj Scris de D33a chan Lun Noi 10, 2008 8:25 pm

ei bine manga se citesc de la dreapta la stanga.si de aceea....dar sunt superbe:X:X:X:X
eu iti recomand sa citesti si pe net daca vrei poti pe siteu: www.onemanga.com
aici au destule:d
D33a chan
D33a chan
Admin

Mesaje : 395
Data de înscriere : 04/11/2008
Varsta : 28
Localizare : slatina O.o

Sus In jos

manga ruLlz. Empty Re: manga ruLlz.

Mesaj Scris de hanon_4u Lun Noi 10, 2008 8:34 pm

hey thx de site :X si ms de info despre dreapta si stanga -_-'
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

manga ruLlz. Empty Re: manga ruLlz.

Mesaj Scris de CrazyDia Vin Noi 21, 2008 6:29 pm

Yeah adevarat,eu ador manga,pot spune ca sunt maniaca dupa manga :>.Hehehe...citesc manga de aproape 1 an :-" and I'm so into it @___@.Sincer,mi se pare mai usor sa citesti manga decat sa te uiti la un anime.
CrazyDia
CrazyDia

Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 30
Localizare : Monkeys world chuu ^.^

http://aboutanime.info

Sus In jos

manga ruLlz. Empty Re: manga ruLlz.

Mesaj Scris de Kami Mier Noi 26, 2008 8:54 am

Nu citesc manga ... So ...... Vb cu Dia ... sa vedeti cata manga a citit =))) ca eu pe langa ea ... =)))) eu stiu cateva secvente din naruto shippuuden manga .. dar ea Rolling Eyes
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

manga ruLlz. Empty Re: manga ruLlz.

Mesaj Scris de ~Hina~ Lun Dec 15, 2008 1:10 pm

@hanon_4u: Poi, sincer, nu e asa la toate ^-^ Exista manga`uri care se citesc de la stanga la dreapta Wink Manwha ... adica manga`uri coreene ^^" Daca vrei, intra aici si citeste Very Happy
PS: stiu ca nu sunt multe, dar... ^^" n`am ce face...
Ah si... daca te gandesti bine, cotorul e in dreapta ^^ stii tu, cotorul, acolo unde sunt prinse toate paginile... -_-"
@Kami: sa stii ca eu am citit mai multe manga`uri decat Dia xD Dar nu vreau sa ma laud >.> ca majoritatea sunt oneshot`uri -_-"

Ce pot spune despre manga? Neutral Nu pot trai o zi fara sa citesc manga >.< Citesc orice gen, nu am un gen preferat si nu ma dau in laturi de la niciuna... citesc tot ceea ce am eu chef in ziua aia ^-^ Sunt in stare sa citesc manga`uri si cu 1000 de capitole xD si nu ma mai deranjeaza deloc ca se citesc invers... m`am obisnuit de mult. Citesc de vreo 4`5 luni si deja am ajuns la 500 de manga`uri terminate @____@

Gata, post incheiat xD
~Hina~
~Hina~

Mesaje : 2
Data de înscriere : 06/11/2008

Sus In jos

manga ruLlz. Empty Re: manga ruLlz.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum