Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Story......

4 participanți

Pagina 6 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:30 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:31 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:32 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany.
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:33 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:35 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:37 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin No
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:38 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:39 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arune pe Alin in
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:40 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:41 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:43 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:44 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:46 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:47 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:48 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:49 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat acest lucru. Dar toti stim ca cei care se bat se iubesc si
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:50 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat acest lucru. Dar toti stim ca cei care se bat se iubesc si vor sa fie impreuna pentru todeauna.
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:51 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat acest lucru. Dar toti stim ca cei care se bat se iubesc si vor sa fie impreuna pentru todeauna. Dar Alin nu se stie daca vrea iar pt asta, Kami,
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:52 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat acest lucru. Dar toti stim ca cei care se bat se iubesc si vor sa fie impreuna pentru todeauna. Dar Alin nu se stie daca vrea iar pt asta, Kami, plange aci de face inundatie
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:53 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat acest lucru. Dar toti stim ca cei care se bat se iubesc si vor sa fie impreuna pentru todeauna. Dar Alin nu se stie daca vrea iar pt asta, Kami, plange aci de face inundatie , iar canalu de scurgere e infundat cu hainele lu Alin. Cred ca daca kami mai plange mult
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:54 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat acest lucru. Dar toti stim ca cei care se bat se iubesc si vor sa fie impreuna pentru todeauna. Dar Alin nu se stie daca vrea iar pt asta, Kami, plange aci de face inundatie , iar canalu de scurgere e infundat cu hainele lu Alin. Cred ca daca Kami mai plange mult, lui Alin o sa i se faca mila de ea si
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:55 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat acest lucru. Dar toti stim ca cei care se bat se iubesc si vor sa fie impreuna pentru todeauna. Dar Alin nu se stie daca vrea iar pt asta, Kami, plange aci de face inundatie , iar canalu de scurgere e infundat cu hainele lu Alin. Cred ca daca Kami mai plange mult, lui Alin o sa i se faca mila de ea si o va accepta pt ceea ce este si vor face un copil care seamana cu
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 7:57 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat acest lucru. Dar toti stim ca cei care se bat se iubesc si vor sa fie impreuna pentru todeauna. Dar Alin nu se stie daca vrea iar pt asta, Kami, plange aci de face inundatie , iar canalu de scurgere e infundat cu hainele lu Alin. Cred ca daca Kami mai plange mult, lui Alin o sa i se faca mila de ea si o va accepta pt ceea ce este si vor face un copil care seamana cu Lucy mica, iar Dany va fi nasa.Dupa
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de hanon_4u Dum Noi 16, 2008 7:59 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat acest lucru. Dar toti stim ca cei care se bat se iubesc si vor sa fie impreuna pentru todeauna. Dar Alin nu se stie daca vrea iar pt asta, Kami, plange aci de face inundatie , iar canalu de scurgere e infundat cu hainele lu Alin. Cred ca daca Kami mai plange mult, lui Alin o sa i se faca mila de ea si o va accepta pt ceea ce este si vor face un copil care seamana cu Lucy mica, iar Dany va fi nasa.Dupa botez , copilul va creste si va vrea sa
hanon_4u
hanon_4u

Mesaje : 630
Data de înscriere : 06/11/2008
Varsta : 29
Localizare : bucureshti.:x

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Kami Dum Noi 16, 2008 8:00 pm

Sticla mea mananca chipsuri cu sare Chio Chips si s-a inecat si a cazut pe o perna din dormitor si nu s-a lovit din fericire ptr ca a cazut pe moale. Politia i-a batut pe vandalii care se bateau in gunoi si isi dadeau pumni in bot si politia i-a amendat cu 100 $.Porumbelul de la geam ne-a vazut si ne-a spus ca chipsurile sunt nesanatoase si a intrat pe forum ca sa ne spuna ca contine euri si noi i-am zis ca nu dauneaza atata timp cat nu mananci in abundenta 3 zile la rand. Din pacate sticla mea de Pepsi a mancat 3 zile la rand Fanta si a baut friptura cu mujdei de usturoi si compot de mere. Mi-ar placea sa vad cum zboara peste multe pungi pline de ciocolata alba si cade lovindu-se puternic la cap. Garcea m-a vazut pe strada si m-a intrebat ce mai fac si eu i-am raspuns ca imi caut ceva de mancare pe jos si n-am gasit decat sticla asta de pepsi si punga de chipsuri care am terminat'o in 1 ora , iar dupa m-am inecat la fel ca sticla mea. Sys'a mea Dany i-a dat lu kami o melodie despre Alin si ea o fredoneaza continuu .Lui Kami ii place sa mearga prin ploaie si sa calce prin baltoace.La scoala maine voi da un test la care cred ca voi lua 4 pt ca am fost plecata si n-am avut timp sa invat, dar voi invata maine pe rupte. Maine cred ca voi lipsi de la ora de desen fiindca Alin mi-a luat pensulele.Ceasul arata ora 10 , dar este in urma si e defapt ora 9:25[=))] si mama ma atentionat ca nu e in urma ci inainte deoarece tata a uitat sa il programeze,iar eu daca nu il schimb nu ma voi trezi maine sa dau testul.e frig afara dar daca imi iau fularul imi va tine de cald si daca imi iau manusile imi vor ingheta picioarele. Deci trbuie sa imi iau si ghete dar nu am sosete si trebuia sa ma duc la magazin sa imi iau bere , dar o sa ma duc mai tarziu cu papucii pe care nu ii am. Voi incerca totusi sa nu fac nimic deoarece cred ca statul degeaba e foarte sanatos si slabim multe calorii si nu o sa mai avem burti asa mari si inseamna ca stau acasa si ma voi pregati sa ma uit la o musca mare care zboara prin camera. Si am vrut sa fiu tavan dar prefer podea fiindca e..., nu, m-am razgandit: tavan. Ramane ca eu niciodata nu voi putea sa'i spun lui ca il iubesc defapt pe Alin iar Dany ma tot freaca cu acea melodie ptr ca vrea sa iasa fum pe urechile lui Kami si poate asa mai canta si ea ceva la muzica.Daca ma straduiesc cred ca voi putea sa il cuceresc pe Alin numa daca sys'a mea ma va ajuta sa ii dau melodia de la Sweet Kiss dracului si sa ma casatoresc odata! In sfarsit voi avea un pumn in gura de la hanon pt ca am indraznit sa'i cant la telefon si i s-a spart ecranul, dar nu a patit nimic grav.Alin a alunecat pe o frunza si a cazut peste mine in timp ce sugea o acadea si ma umplut de saliva si de lipici de la acadea.Eu i'am dat un pupic pt ca mi-a imprumtat saliva, dar trbuia in loc de bluza sa mi-o dea in in mana, apoi cu mana in cap lu Dany. Dany va lua o galeata si o va face pe Kami leoarca, iar ea i'ar lua hainele lui Alin, inafara de chiloti si si ar stergeo pe Dani se saliva lu Alin, dar i'as pune hainele in cap. Kami incearca in continuare sa il arunce pe Alin in pat si sa'l lege acolo, iar Dany sa ii sara in ajutor si sa se ascunda dupa pat, iar cand vine Kami sa ii traga covorul de sub picioare si sa o lege si pe ea peste Alin . Cei doi se simt bine si vor sa fie singuri si mai liberi putin deoarece Kami are nevoie de concentrare iar eu ii voi lasa singuri sa se bata pentru ca Dany a cauzat acest lucru. Dar toti stim ca cei care se bat se iubesc si vor sa fie impreuna pentru todeauna. Dar Alin nu se stie daca vrea iar pt asta, Kami, plange aci de face inundatie , iar canalu de scurgere e infundat cu hainele lu Alin. Cred ca daca Kami mai plange mult, lui Alin o sa i se faca mila de ea si o va accepta pt ceea ce este si vor face un copil care seamana cu Lucy mica, iar Dany va fi nasa.Dupa botez , copilul va creste si va vrea sa se dea cu capul de toti peretii
Kami
Kami
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 04/11/2008
Localizare : Costanta

http://anime-world.forumers.ro

Sus In jos

Story...... - Pagina 6 Empty Re: Story......

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum